Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нові здобутки «Каравели»

Фото без опису10 листопада 2019 року учасники народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) прийняли участь у Всеукраїнських змаганнях «Осінній Кубок Грації», які відбулись в місті Миколаєві.

Нові здобутки «Каравели»: Петров Вадим І місце в категорії «Ювенали 1 соло», Гаран Олександр ІІ місце в категорії «діти-дебют соло», Скобелев Матвій ІІ місце в категорії «діти-дебют соло», Єрохін Михайло ІІ місце в категорії «діти-дебют соло», Кисловська Інна ІІ місце в категорії «діти-дебют соло», Волков Денис ІІІ місце в категорії «ювенали 1 соло», Оленін В’ячеслав ІІІ місце в категорії «діти-дебют соло», Канцеров Данило та Сіліщук Віталіна І місце в категорії «ювенали 1 дебют», Гаран Олександр та Кисловська Інна ІІІ місце в категорії «діти дебют», Єрохін Данило та Шпак Анна ІІІ місце в категорії «діти дебют».

Вітаємо усіх з перемогою! Народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» висловлює велику подяку ПП Куліда за допомогу в організації поїздки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора