Підвищення кваліфікації - послуга від служби зайнятості

В квітні поточного року за направленням Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення  28 безробітних осіб.

18 осіб пройшли навчання дистанційно за напрямом «Організація здорового способу життя для продуктивності праці», решта – мали змогу пройти навчання на базі Скадовської районної філії ХОЦЗ за напрямом «Дотримання основ санітарії та гігієни в закладах відпочинку». Термін навчання на курсах становить 5 днів, зміст навчальної програми дає змогу безробітним оновити та поповнити свої знання, що сприяє поверненню до продуктивної зайнятості. По закінченню навчання слухачі отримали посвідчення про підвищення кваліфікації за відповідними напрямами.

Всього з початку року даною послугою служби зайнятості скористалось 102 особи, які пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації.