Херсонська область

Не упустіть свій шанс!

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує на безкоштовне навчання до ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Протягом лютого-березня 2021 року планується відкриття груп за професіями:

- Офіціант                                             ( термін навчання 4,1 міс.)

- Кухар                                                  ( термін навчання 5,8 міс.)

- Швачка                                               ( термін навчання 3,0 міс.)

- Овочівник                                          ( термін навчання 3,2 міс.)

- Плодоовочівник                                ( термін навчання 3,3 міс.)

- Касир торговельного залу                ( термін навчання 5,2 міс.)

- Продавець продовольчих товарів    ( термін навчання 4,8 міс.)

- Покоївка                                             ( термін навчання 2,5 міс.)

Для зареєстрованих безробітних навчання та проживання безкоштовно. Службою зайнятості надається допомога у працевлаштуванні та компенсуються витрати на проїзду до міста, де знаходиться навчальний заклад, та у зворотному напрямку. По закінченню навчання видається свідоцтво державного зразка.

Скористайтеся можливістю отримати  безкоштовно якісну професійну освіту та підвищити свій шанс на працевлаштування!

Довідково: ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» здійснює навчання за 12 ліцензованими професіями: кухар, бармен, офіціант, покоївка, швачка, овочівник, плодоовочівник, озеленювач, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, тракторист машиніст-сільськогосподарського виробництва.

За детальною інформацією звертайтесь Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул.Олександрівська, 32-А (каб.№7, №8), або за тел. (05537) 5-23-16.