Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соцстрахування зросло на 50%.

За реформованим механізмом упродовж другого півріччя 2018 року Скадовське відділення УВД ФССУ в Херсонській області направило на реабілітаційне лікування дев’ять застрахованих осіб (що на 50% більше показників першого кварталу) та провело оплату вартості послуг із реабілітаційного лікування у формі безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам, з якими укладено тристоронні договори на загальну суму 196164,00 грн.

З початку цього року Фонд соціального страхування України забезпечує повне охоплення працюючих українців адресним відновним лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за їх вибором. Зазначена соціальна послуга надається за наявності медичних показань та фінансується за рахунок Фонду. На даний час цей підхід дозволив значно збільшити ефективність соцзахисту в разі важкої хвороби, перетворити подекуди вибіркову систему на гарантовану допомогу. Сьогодні до надання відновного лікування за рахунок коштів ФССУ долучилося 49 санаторно-курортних заклади, які мають відповідні реабілітаційні відділення та заявили про своє бажання співпрацювати із Фондом.

Пройти відновне лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм за кошти ФССУ має право кожна застрахована особа (людина яка працює та сплачує ЄСВ або за яку сплачують ЄСВ).

Для фінансування Фондом медичної реабілітації заклад охорони здоров’я повідомляє Скадовське відділення УВД ФССУ в Херсонській області про наявність у них на лікуванні застрахованої особи, яка, відповідно до висновку лікарсько-консультативної комісії, потребує відновного лікування в санаторно-курортному закладі. Не пізніше наступного дня представник Фонду відвідує пацієнта в стаціонарі медичного закладу для оформлення тристороннього договору та направлення на реабілітацію. Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем та ЛКК, який є необхідним для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи відповідно до профілю лікування та особливостей перебігу хвороби, але не більше 24 днів.

Зокрема, пройти реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України можна в разі підгострих періодів: інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них),  черепно-мозкових травм, опіків, інфарктів міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), операцій на серці,  після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), захворювань легень та після операцій на легенях, після оперативних втручань на органах зору, після оперативних втручань на органах травлення, на жіночих статевих органах та сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії),  при порушені перебігу вагітності, при цукровому діабеті та ревматологічних захворюваннях.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Скадовського відділення УВД ФССУ в Херсонській області за телефонами в м. Скадовськ – (05537) 5-10-06, в смт. Каланчак – (05530) 3-16-73.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора