Голопристанський місцевий центр з надання безоплатно вторинної правової допомоги інформує про те як повернути переплату за газ, якщо ви вже уклали договір з іншим постачальником: інструкція до застосування

При зміні постачальника природного газу у багатьох абонентів на рахунку залишилася переплата. Як повернути гроші за газ, які залишилися на балансі «Херсонрегіонгаза», якщо ви вже уклали договір з іншим постачальником?

Перше, що можна зробити - перейти на офіційний сайт підприємства і завантажити бланк заяви на повернення коштів  (https://khersonregiongas.com.ua/2020/12/29/instruktsiia-z-povernennia-zajvosplachenykh-koshtiv-z-osobovoho-rakhunku/).

Будьте готові надати наступні документи:

1. Копія паспорта (завірена належним чином: «згідно з оригіналом», дата, підпис) власника особового рахунку.

2. Копія ідентифікаційного коду (завірена належним чином: «згідно з оригіналом», дата, підпис власника особового рахунку).

3. Довідка банку про наявність карткового рахунку з реквізитами (або виписка з Приват24 з написом «реквізити підтверджую, ПІБ, дата, підпис»).

4. Оригінали квитанцій про оплату за природний газ (копії або фотокопії рахунків завірені належним чином: «згідно з оригіналом», дата, підпис власника особового рахунку), квитанції за період, коли виникла переплата.

5. У разі оформлення особового рахунку на одного члена родини, а оплату проведено іншим членом родини, необхідно власнику особового рахунку власноруч написати заяву про згоду повернення зайво сплачених коштів та повернення їх платнику. При цьому платнику необхідно надати копії документів, що зазначені у пунктах 1,2,3,4.

Примітка:

1. У разі відсутності фото щомісячних показників лічильника, або якщо контролер знімав показання більше 6 місяців назад, необхідно звернутися із заявою в АТ «Херсонрегіонгаз» про виклик контролера для проведення інвентаризації та зняття фактичних показань лічильника газу з фотофіксацією показників (контролера можна викликати по телефону 31-65-55 для м. Херсон або власноруч заповнити заяву в найближчій контактної точці ТОВ).

2. У контактних точках прийому населення після зняття фактичних показників провести звірку для виставлення остаточного рахунку. Підписані заяви, з документами після візиту контролера і звірки, можна направити на адресу м Херсон вул. Михайлівська 18 ТОВ «Херсонрегіонгаз», 73025 або одним файлом надіслати на електронну пошту Secretary@Khersonregiongas.com.ua Кошти будуть повернуті тільки на вказаний банківський рахунок.

За матеріалами сайту:

Також додатково нагадаємо, що: звернувшись до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД громадяни мають можливість отримати правові консультації з будь-яких питань, допомогу в складанні документів процесуального характеру та скористатись послугами адвоката абсолютно безкоштовно. Роботу адвоката оплачує держава.

Голопристанський місцевий центр з надання

безоплатної вторинної правової допомоги