Як швидко отримати довідку під час карантину

З 11 травня Урядом послаблено карантин, який введено відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 зі змінами, але частина заборон та обмежень залишаються чинними.

Нагадуємо, що в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області продовжує діяти особливий порядок надання послуг, зокрема послуги надаються без доступу до приміщень.

Звертаємо увагу жителів області, що з метою уникнення можливого очікування за отриманням довідки необхідно попередньо замовляти їх за телефонами “гарячих” ліній. Це дозволить значно зекономити свій час та убезпечить від небажаних контактів з іншими людьми.

Для отримання довідок (ОК-5, ОК-7, Додаток 9, довідки про доходи пенсіонера та інше) зателефонуйте за номерами “гарячих” телефонних ліній, які доступні за посиланням https://www.pfu.gov.ua/ks/golovne-upravlinnya-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-hersonskij-oblasti/.

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!