Субсидії на опалювальний період

З 01 жовтня поточного року управлінням праці та соціального захисту населення (далі-Управління) розпочнеться  перепризначення судсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2020-2021 років. При цьому субсидії будуть розраховані на період з 16 жовтня 2020 року по 15 квітня включно 2021 року і виплачуватись у готівковій формі.

Громадянам, яким з травня 2020 року проведено розрахунок субсидії на неопалювальний період, звертатися до Управління не потрібно, їм субсидія буде призначена автоматично, в тому числі і тим громадянам  яким вона була нарахована за рішенням комісії (домогосподарствам де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких відсутні доходи, або вони менші за мінімальну заробітну плату, домогосподарствам, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих сіб, орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам).

Повторно з заявою у жовтні мають звернутися:

- сім’ї, у яких відбулися зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб або зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг;

- сім’ї, яким з травня поточного року  субсидія не була призначена через наявність у складі сімей осіб, що не мали доходів та ними не сплачувався єдиний внесок на загальнообов’язкове державне  соціальне страхування, мали доходи менші, ніж розмір мінімальної заробітної плати;

- у випадках, коли надання субсидії було припинено по заяві у зв’язку з переходом заявника на пільги.

Громадянам, які у жовтні подають  заяву про призначення субсидії, необхідно  надати довідку про реєстрацію місця проживання, так як Управління в порядку обміну отримати відомості про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб не має можливості, оскільки по м. Скадовську формування бази зареєстрованих осіб не завершене.

Так як кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається житлова субсидія, за ориманням довідки про реєстрацію місця проживання до відділу надання адміністративних послуг Скадовської міської ради небхідно звернутися з 01 жовтня 2020 року. Довідки отримані до 01 жовтня для нарахування субсидії на опалювальний сезон будуть недійсними.

Громадяни, які за призначенням субсидії звертаються вперше, надають реквізити рахунку в банківській установі для одержання субсидії готівкою та додатково розрахункові книжки для внесення в повному обсязі відомостей про комунальні послуги.

При розрахунку субсидій на опалювальний період братимуться до уваги доходи громадян за 1 та 2 квартали 2020 року.

За зверненнями, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлову субсидію (у разі наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.

Звертаємо увагу отримувачів, що Управління щомісяця здійснює автоматичний перерахунок діючих субсидій у зв’язку із зміною цін і тарифів на комунальні послуги (природний газ, електроенергію та інші), тому суми субсидії, які отримують заявники, різні.