Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального

господарства Скадовської районної державної адміністрації

оголошує конкурс на зайняття вакантної посади

державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста Відділу

 

Основні посадові обов’язки:

1.Проводить діяльність, спрямовану на розроблення та здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування на них, ліквідації наслідків, захисту та життєзабезпечення постраждалого населення, запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

2.Здійснює у межах своїх повноважень збір, накопичення, обробку, аналіз і оприлюднення інформації про стан техногенної та природної безпеки в районі.

3.Готує звіти у межах своїх повноважень по виконанню заходів з питань запобігання та реагування на виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

4.Розробляє в установленому порядку плани цивільного захисту і заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

5.Організовує та, в установленому порядку, здійснює контроль за створенням, накопиченням, збереженням, розподілом та цільовим використанням матеріальних резервів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

  6.Проводить роботу з плануванням укриття населення у захисних спорудах, веде їх облік, контролює стан утримання таких споруд, бере участь у роботі комісії з питань вивчення їх стану.

7. Організовує та забезпечує роботу районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

8. Організовує роботу районної евакуаційної комісії.

9.Забезпечує підготовку інформації про хід вирішення певних питань підприємствами і організаціями для своєчасного інформування обласної державної адміністрації, підготовку розпоряджень голови районної державної адміністрації та проектів рішень колегії районної державної адміністрації з питань цивільного захисту.

10.Забезпечує виконання розпоряджень голови районної державної адміністрації та доручень заступника голови, до компетенції якого  належить вирішення питань у сфері цивільного захисту.

11.Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Відділ з питань, що належать до його компетенції.

12.Зобов’язаний дотримуватися правил внутрішнього службового розпорядку..

13.Виконує інші завдання, передбачені Положенням про Відділ.

Умови оплати праці: відповідно до Закону України “Про державну службу” № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці державних органів”.

Безстрокове призначення на посаду.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів:

Освіта: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним   молодшого бакалавра або бакалавра.

Досвід роботи: не обов`язковий.

Знання законодавства:  Конституція України, Закони України “Про державну службу”,  “Про запобігання корупції”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про доступ до публічної інформації”,  “Про звернення громадян”, « Про Цивільну оборону України», « Про правові засади цивільного захисту», «Про правовий режим надзвичайного стану», « Про пожежну безпеку», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру», Кодекс цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій», «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми Кодекс цивільного захисту України, «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій», «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту».

Професійна компетентність:  здатність приймати вчасні та виважені рішення, ініціативність щодо пропозицій/рішень, здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку, здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації - розуміння своїх емоцій,самоконтроль, конструктивне ставлення до зворотнього зв'язку, зокрема критики, оптимізм.

Професійні знання: знання актів законодавства та нормативно-правових актів, що стосуються діяльності районної державної адміністрації, Відділу; знання практики застосування чинного законодавства, Інструкції з діловодства; знання норм сучасної ділової української мови та вміння застосовувати її на практиці.

Знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

Документи, що подаються: копія паспорта громадянина України, письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою, що додається), до якої додається резюме у довільній формі, письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, копія (копії) документа (документів) про освіту, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, заповнена особова картка державного службовця, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подана відповідно до чинного законодавства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби (з 06.12.2018р.)

Конкурс буде проведено 10 січня  2019 року о 1400 за адресою: 75700, Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Олександрівська(Володарського), 34.

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається відділом містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації за телефоном (05537) 5-20-83, otdarch@skadovsk-rda.gov.ua.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора