Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Діамант Карпат»

Фото без опису      Фото без опису               Під час Різдвяних свят, з 8 по 12 січня 2020 року у Карпатському курортному місті Яремче відбувся ХІІ Міжнародний конкурс-фестиваль вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат».

У конкурсі прийняли участь понад 3000 учасників з усієї України від 5 до 60 років в номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний, вокально-інструментальний, цирковий, театральний жанри і декоративно-прикладне мистецтво.

Не пропустили такого шансу й юні Скадовчанки – учасники народного хореографічного колективу  «Провінційний балет» Скадовського районного будинку культури, під керівництвом Наталії Шептухіної. І недарма – 33 учасника нашого колективу здобули звання «Діамант Карпат»!

Опісля концерту, звісно, діти не могли відпустити Влада Яму без його хореографічного майстер-класу.

Кожен із учасників – колективи, дуети, соло, ансамблі, групи – святкового дійства намагався якнайкраще і найглибше передати традиції, культуру, автентичність свого краю, розкрити багатогранність своєї особистості, а також внести «родзинку», новизну у світ мистецтва. Своїми неперевершеними цирковими, театралізованими, хореографічними, вокальними виступами в яскравих, барвистих костюмах та різноманітних вишиванках, артистичністю та щирістю заполонили весь зал та кожне серце глядача, який віддячував шаленими оплесками і вигуками.

Уже багато років фестиваль є частиною новорічної традиції в Яремче. А ще він дає можливість учасникам підвищити свою майстерність, розширити творчі і дружні зв`язки та просто насолодитися і перейнятися святково-розважальним гуцульсько-різдвяним духом.

Фото без опису      Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора