«Моє село - моя історія жива»

Фото без опису   Фото без опису

У цьому році Красному 211 років! Перша згадка про нього датується 1807 роком і саме 6 жовтня 2018 року красненці святкували День села. Затишно вбране фойє будинку культури запросило гостей до виставки-презентації «Із джерел рідної землі». Представлено каталог «Бабусина скриня», в якому висвітлені роботи наших земляків вишивальниці Ольшевської Зінаїди Андріївни та художника Сечка Віктора Михайловича. Колоритні узори на вишитих рушниках приваблювали око присутніх. Зробити ж гарну світлину на згадку можна було у імпровізованій під українську хату фото-зоні (бібліотекар Кравченко Ольга Олексіївна).

Святкування продовжилось у глядацькій залі. З перших хвилин дійство заворожило глядача композицією «Моє рідне село». Вишиті рушники, пшеничні обереги, запах смачного короваю створили атмосферу сільського колориту. Насичена програма номінаціями «Кращий працівник року», «Кращий двір на селі», нагородженнями спонсорів, ліричними фрагментами зберігала у присутніх відчуття інтриги до останньої хвилини. Зворушливими видалися моменти відзначення земляків, які захищали територіальну цілісність України у зоні АТО, виявлення поваги до старожилів, нагородження найстаршого учасника художньої самодіяльності Горобець Ліни Петрівни. Художнім оформленням усього свята слугували тематичні номери, у яких прийняли участь всі учасники, що займаються у будинку культури(директор Шафрановська Світлана Вікторівна).

Свою творчість дарували жіночий ансамбль «Злагода», дитячі вокальні ансамблі «Райдуга» та «Краплинки», солісти-вокалісти Гнатюк Влада, Сервуля Діана, Івашункіна Олександра, Глазовська Юлія, Манько Наталя, Фоменко Ольга Анатоліївна(керівник художній Говорущенко Любов Андріївна). По теплому прозвучали поетичні рядки із вуст Холод Вероніки та Фоменка Дмитра. Яскравою родзинкою став виступ вихованців дитячого садка з танком «Полька». Доповненням до сценічного дійства на протязі всього концерту слугували продемонстровані відеоролики та презентації з історії розвитку села Красне та його сьогодення.

Після концерту красненців та гостей села чекала ярмарок домашніх смаколиків. А на вулиці запрошував до частування нестримно смачний запах шашлику. Свято видалося вдалим за організації та підтримки  виконкому Красненської сільської ради на чолі з сільським головою Пістолетовим Олександром Васильовичем. Ще довго по селу лунали  музика, веселий сміх та емоційний обмін враженнями.

Рідна батьківська земля… ми з неї вийшли і до неї вертаємось завжди  на побачення. Отож, не цураймося, признаваймося, завжди приходимо до неї на поклін.

Фото без опису   Фото без опису