Клієнти служби зайнятості знайомились з сучасними технологіями пошуку роботи.

14 січня 2020 року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено новий інформаційний захід для шукачів роботи майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи», в якому прийняли участь 15 осіб.

Мета даного заходу – розширення уявлення учасників про сучасні технології пошуку роботи. Адже  сучасні інтернет , мобільні  технології дозволяють шукати роботу без меж – як у своєму місті так і в країні, а також охоплювати більшу кількість джерел інформації та поширювати інформацію про себе.

Присутні  ознайомились з джерелами інформації про вакансії, з їх перевагами та недоліками. Спільно проаналізували сайти з пошуку роботи,  обговорили схеми шахрайства при працевлаштуванні, а також поділились прикладами з життя випадків шахрайства при працевлаштуванні.