Всеукраїнська нарада керівників обласних Центрів народної творчості

Скадовчани звикли до того, що в літку у гості приїжджає дуже багато людей з найвіддаленіших куточків України. А організатори найрізноманітніших заходів – творчих фестивалів, мистецьких конкурсів, спортивних змагань, включаючи Всеукраїнські і навіть міжнародні, місцем їх проведення обирають саме наш Скадовськ!

Працівники культури та аматори народного мистецтва, щиросердно зустрічали усіх із палким почуттями гордості за те, що живуть у такому чарівному місці та вдячності за можливість поспілкуватись. Але подія 14 вересня 2018 року  занадто особлива. Доля подарувала не просто чергову зустріч, а зустріч з колегами  з усієї України –  учасниками Всеукраїнської наради керівників обласних Центрів народної творчості.

Перед Скадовським районним будинком культури шановних колег урочисто зустрічали хлібом-сіллю та хоровим виконанням пісні «Рідний Скадовськ» вокальними колективами Скадовського РБК, а саме: народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова) та вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська). Після загальних світлин гостей запросили до виставкової зали на підведення підсумків Всеукраїнської наради, де їм представили виставку фото-робіт народного аматорського колективу фотоклубу «Парус» (керівник Олексій Бєлоус) та картини вихованців зразкової художньої студії «Палітра» (кер. Микола Бут). Підтримати та висловити подяку за активну роботу культармійців Скадовщини на нараду завітали представники органів влади: перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Сергій Павленко та радник голови Скадовської районної ради Сергій Зеленюк.

Незабутні враження та справжній калейдоскоп емоцій подарували професійні виступи хореографічних колективів у великій залі районного будинку культури: народного ансамблю спортивного бального танцю «Каравела» (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) та народний ансамбль сучасної хореографії «Провінційний балет» (керівник Наталія Шептухіна).

Видовищне оформлення сцени, професійне звуко- та світло забезпечення – все це вкотре доводить високий рівень працівників Скадовського районного будинку культури.

Тож, наш рідний Скадовськ, це не просто сучасне, зручне і комфортне місто для життя та відпочинку. Той, хто  хоча б раз побував у ньому, обов’язково повертається знову!