Урочисте відкриття спартакіади Міжнародних авіаліній України

04 червня 2019 року на центральній площі міста Скадовськ відбулось урочисте відкриття XVIII лiтнiх спортивних iгор серед колективiв фiзкультури пiдприємств, установ та організацій  цивільної  авiацiї України у 2019 роцi.

У цьогорічних змаганнях беруть участь команди, які представляють: Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух), ПАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України", Комунальне підприємство Херсонської обласної ради "Херсонські авіалінії" – керуюча компанія аеропорту «Херсон», Аеропорт Харків представляє керуюча компанія, ТОВ "Нью Сістемс АМ", Авіаційна транспортна компанія "Южмашавіа", Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Одеса", Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Київ", Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради, Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт "Кривий Ріг", Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Вітали учасників змагань почесні гості: Рубан Руслан Іванович –депутат Херсонської міської ради, Потоцький Павло Борисович – голова Олешківської районної ради, Рибалка Сергій Вікторович — депутат Херсонської обласної ради, Булюк Віталій Вікторович – заступник голови Херсонської обласної ради, Сокольчук Олег Миколайович — секретар Скадовської міської ради.

Головний суддя змагань: Ігнатович Анатолій Миколайович, голова спортивних змагань, заслужений тренер України, президент Фізкультурно-спортивного клубу "Авіатор".

Урочисте відкриття та святковий настрій подарував творчий колектив Скадовського районного будинку культури (директор, Заслужений працівник культури України, Анатолій Волошин): народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), солісти-вокалісти Валерія Пукас (кер. Юрій Луканов) та Катерина Кручкова (кер. Юрій Саранча).