Головний спеціаліст сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН РДА

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (м. Скадовськ, вул. Маріїнська 78) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації.

Основні посадові обов’язки:

1.Надає консультації стосовно права конкретної сім’ї чи особи на отримання соціальної допомоги.

2.Приймає заяви та документи на призначення усіх видів соціальної допомоги від громадян, здійснюючи при цьому:

2.1.Перевірку правильності заповнення заяви та надання допомоги в її заповненні;

2.2.Перевірку правильності оформлення та повноти документів, що підтверджують право  заявника на відповідні види допомоги.

2.3.Проведення співбесіди із заявником з метою з’ясування усіх обставин, в яких перебуває  сім’я або особа, визначення права заявника на одержання інших видів соціальної допомоги та соціальних послуг, надаючи відповідні роз’яснення щодо порядку їх надання.

2.4.Звірку наданих відомостей з оригіналами документів.

2.5.Видачу розписки-повідомлення про прийняття заяви та документів.

2.6.За результатами співбесіди із заявниками визначає необхідність перевірки достовірності інформації, поданої у документах на призначення соціальної допомоги, головним державним соціальним інспектором.

3.Реєструє прийняті заяви та документи в Журналі реєстрації приймання заяв і документів для призначення усіх видів соціальної допомоги.

4.Формує особові справи з призначення усіх видів соціальної допомоги, передає особові справи головному спеціалісту підрозділу прийому заяв і документів громадян. Звертається до архіваріуса з метою підбору особових справ, які звернулися за призначенням соціальної допомоги повторно.

5.Відразу інформує заявника про необхідність донесення визначених чинним законодавством документів або усунення недоліків в неправильно оформлених довідках.

6.Систематично вивчає чинне законодавство України з питань надання державної допомоги, персонально відповідає за правильність прийняття документів на призначення соціальної допомог.

7.Виконує інші доручення начальника управління та відділу, пов’язані з функціональними обов’язками.

Умови оплати праці: відповідно до Закону України «Про державну службу» № 889-VIII та постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» та від 25 січня 2018 року № 24 «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році».

Безстрокове призначення на посаду.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів.

Освіта: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.

Досвід роботи: не обов’язковий.

Вільне володіння державною мовою.

Знання законодавства: Конституція України; Закони України: «Про державну службу»; «Про запобігання корупції»; «Про доступ до публічної інформації»; «Про звернення громадян»; «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»; «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»; «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»; «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; Сімейний Кодекс України.

Професійна компетентність: чітке бачення результату; чітке планування діяльності; командна робота; орієнтація на командний результат; відкритість в обмін інформацією; здатність приймати вчасні та виважені рішення; автономність та ініціативність щодо пропозицій /рішень; розуміння своїх емоцій; самоконтроль; конструктивне ставлення до зворотнього зв'язку, зокрема критики; оптимізм.

Професійні знання: знання актів законодавства, що стосуються державної служби, діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації; інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток суспільних відносин у сфері соціального захисту населення, державна політика з напряму діяльності Відділу.

Знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

Документи, що подаються: копія паспорта громадянина України; письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою, що додається), до якої додається резюме у довільній формі; письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону; копія (копії) документа (документів) про освіту; посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою; заповнена особова картка державного службовця; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подана відповідно до чинного законодавства.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби (з 23.02.2018).

Конкурс буде проведено 14 березня 2018 року о 14.00  за адресою: 75700, Херсонська обл., м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 78.

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу  надається у відділі організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за телефоном: (05537) 5-24-75,  upszn@skadovsk-rda.gov.ua.

Результати конкурсу: https://rada.info/upload/users_files/04060134/00f0a0d4ef836ada4ba85977defa80e9.pdf