Військова служба за контрактом

17 лютого 2020 року у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулася зустріч представників військової частини морської піхоти Одеської області, Скадовського військового комісаріату з безробітними. Старшина Войтович Сергій запропонував ряд військових посад з подальшим кар’єрним зростанням. Старший лейтенант Приймак Кирило наголосив : «Військова служба за контрактом гарантує стабільну та гідну оплату праці, соціальні гарантії, медичне забезпечення та можливість отримати матеріальну допомогу».

Представники військових частин проінформували про постійні місця дислокації, умови відбору, матеріальне і соціальне забезпечення та інше.Загалом, даний захід відвідало близько 25 осіб, з них п’ятеро – виявили бажання отримати більш детальну інформацію та домовилися про зустріч з відповідними керівниками підрозділів.