Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перлина півдня України - Скадовщина

Фото без опису    Фото без опису

День Незалежності України – визначне свято в історії нашої держави. Визначне воно тому, що саме День Незалежності України є запорукою інших видатних святкових та історичних дат рідної батьківщини, якими є День Конституції України, День Соборності та Свободи України, День Державного Прапора України. Чи могли б ми їх святкувати без Дня Незалежності України. Авжеж – ні! Символічним є те, що День Державного Прапора України, святкується напередодні Дня Незалежності України –  23 серпня.

До Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності, працівники Скадовського краєзнавчого музею підготували тематичну виставку. До уваги відвідувачів представлені фотоматеріали тих хвилюючих подій, коли на політичних картах з’явилася Україна, як самостійна держава, а також історичного моменту – підняття прапора над урядом народженої держави. Зібрані постанови Верховної Ради про проголошення незалежності та про Державний прапор України, експонується національний гімн, прапор і Конституція України.

Але не тільки державним святом насичене виставкове життя у краєзнавчому музеї. 2018 рік ознаменований відзначенням 95-ї річниці утворення Скадовського району.

Історія району – це історія кожного населеного пункту, кожного підприємства та установи, історія окремого колективу, родини та людини. Вона завжди індивідуальна і цікава, неповторна для кожної місцевості і краю.

До річниці утворення Скадовського району у приміщенні краєзнавчого музею організовано тематичну виставку, де представлено становлення та розвиток населених пунктів нашого краю. У центрі експозиції розташована карта району, велика кількість фотоматеріалу демонструє розвиток населених пунктах району. Зібрано фотографії, на яких зображено будні та свята працівників колгоспів (механізаторів, трактористів, хліборобів, доярок та інших). Значна увага приділена розвитку освіти в селах району – представлені фотографії шкільних закладів, колективів вчителів та учнів різних часів. Також на виставці можна побачити як виглядали сільські вулиці нашого району 50, 60 років тому; старі будівлі, які нині не збереглися; як з часом змінювалися та оновлювалися будівлі, побудовані в 60-х, 70-х, 80-х та 90-х роках.

23 серпня 2018 року до 27-ї річниці незалежності України, Дня Державного Прапора, 100-річчя відродження української державності та дня святкування 95-річчя Скадовського району в Скадовському краєзнавчому музеї буде проведено день «відкритих» дверей. Ми запрошуємо місцевих мешканців, жителів району, гостей та всіх бажаючих відвідати музей, ознайомитися з виставкою та доторкнутися до сторінок історії перлини півдня –  Скадовського району.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора