Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика виробничого травматизму за 9 місяців 2018 року.

       Від страхувальників та медичних закладів Скадовського та Каланчацького районів протягом 9 місяців 2018 року  відділення отримало  3 повідомлення з посиланням на зв’язок нещасного випадку з виробництвом з яких визнано страховими 2 нещасні випадки - 1 випадок в Скадовському районі в  ДП «Дослідне господарство Інститут рису Національної академії аграрних наук України» та 1 випадок в Каланчацькому районі в ТОВ «Таврида Плюс».

      Як показує аналіз виробничого травматизму нещасні випадки сталися на цих підприємствах через організаційні причини  (100 %) - невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових інструкцій, порушення трудової  і виробничої дисципліни.

       Страховим експертом з охорони праці  Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області за  9 місяців 2018 року  проведені профілактичні заходи, які спрямовані на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів. Відповідно до затверджених планів робіт, графіків перевірок страховим експертом з охорони праці  відділення за  цей період  організовано і проведено 25 планових  та 2 позапланові перевірки стану охорони праці  під час яких виявлено  - 389 порушень та  недоліків нормативно - правових актів з  охорони праці.      

     З керівниками,  спеціалістами та відповідальними за стан охорони праці на підприємствах, в організаціях та установах, незалежно від форми власності, страховим експертом  з охорони праці  проведено 4  круглих столи (ПОГ "Навчальна - спортивна база "Скадовськ", відділ освіти  молоді та спорту Каланчацької РДА, КЗ «Скадовська ЦРЛ», відділ освіти Скадовської РДА) та 23 наради ( КП ДЗСТ "Таврія", ДП Пансіонат  "Таврійські зорі", Б/В"Лазурне", ПП ПЗОВ "Романтик" та в інших) під час проведення яких  інженерам з охорони праці  та відповідальним особам  за стан охорони праці  надавалася допомога по розробленню  нормативно – правових актів з охорони праці (інструкцій, журналів, програм навчання та  стажування  працівників) та інші методичні рекомендації по  вдосконаленню системи управління охороною праці  на цих  підприємствах.       

      Протягом зазначеного періоду з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці надано страхувальникам 191 консультацію з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

    Також страховим експертом з охорони праці прийнято участь в комісіях з перевірки знань з питань охорони праці  працівників  на підприємствах підпорядкованих районів  у 20 групах з чисельністю – 319 осіб. Службам охорони праці  та відповідальним особам з охорони праці   надана дієва допомога в розробці та впровадженні в дію ефективної системи управління охороною праці, а також у розробці на підприємствах 229 комплексних і профілактичних заходів з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва. Розповсюджено 422 одиниці нормативно – правових  актів та пам'яток з охорони праці в електронному виді. 

     Для отримання детальної консультації з питань охорони праці необхідно звертатись до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за телефоном: (05537) 5-31-83.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора