Скадовчан запрошують працювати за контрактом.

Фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості 06 лютого 2020 року  провели  міні-ярмарок вакансій на замовлення  Державної прикордонної служби України.

Прийняли участь у заході 27 осіб, які перебувають на обліку як шукачі роботи та мають інтерес до служби за контрактом.

Старший офіцер відділення з добору по Херсонській області Окремого регіонального центру комплектування з місцем дислокації м. Херсон Південного регіонального управління, лейтенант Олександр Дудчик детально розповів про порядок здійснення добору кандидатів для проходження служби за контрактом. Особливу увагу приділив законодавчій базі що регламентує службу за контрактом, умови укладання контракту, матеріальне та технічне забезпечення військовослужбовців.

«Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення, є соціально відповідальною установою та гарантує гідне та своєчасне грошове забезпечення, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах, безкоштовну кваліфіковану медичну допомогу у відомчих лікувальних закладах та соціальний пакет для військовослужбовця, пільги для них та членів їх сімей!» - наголосив Олександр Дудчик.

Виступила перед присутніми Любов Вандер, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості яка надала інформацію  про теперішній стан ринку праці Скадовського району та Херсонської області, ознайомила з наявними вакансіями та розповіла про соціальні послуги, які  надає державна служба занятості безробітнім та роботодавцям .

Захід пройшов у формі дискусії, під час якої присутнім досить доступно та аргументовано дали відповіді на поставлені запитання.