Робоча зустріч в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості

07 лютого поточного року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора філії Андрющенко Катерини Олександрівни з головою правління Скадовського районного споживчого товариства Касьяненком Олександром Івановичем.

В ході зустрічі обговорювались різноманітні питання. Директор філії повідомила про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, можливість навчання на замовлення роботодавця, існуючі вакансії, проведення ярмарок-вакансій та послуги рекрутингу. Також обговорювались питання щодо можливості проведення економічних екскурсій для школярів загальноосвітніх шкіл міста та району на хлібокомбінат Скадовського РСТ та переробне підприємство ТОВ «Меркурій». Касьяненко О.І. підтримав доцільність проведення таких екскурсії та пообіцяв підтримку та допомогу в організації. Зустріч пройшла в дружній обстановці та була цікавою для її учасників. Представники зустрічі впевнені в розумінні та подальшій плідній співпраці.