Працівники КНП «Скадовський центр ПМСД» долучилися до акції «Вишиванку одягай - Скадовськ прославляй»

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вишита сорочка вважається одним із найбільш старовинних українських атрибутів. В історичних книжках можемо прочитати ствердження Геродота, який розповідав, що одяг скіфів був прикрашений вишивкою, а вони, як відомо, проживали на території сучасної України.

Так, 16 травня – День вишиванки, який проходить під гаслом у м. Скадовську «Вишиванку одягай - Скадовськ прославляй». До проведення цього дня активно долучилися працівники Скадовського центру первинної медико-санітарної допомоги, люди, які не тільки вміють фахово надавати медичну допомогу, а й самовіддано прикладають зусилля до відтворення славної історії країни та культури поколінь нашого народу, а саме гарно вишивають рушники, картини, хусточки та вбрання прославляючи звичаї та традиції нашої України.

Розпочався цей день із виставки у холі поліклініки, на якій були представлені творчі роботи наших працівників: вишиті рушники, старовинне весільне вбрання початку ХХ століття, ікона, хусточки, картина і сорочка. Багато людей, які приходили до поліклініки були дуже здивовані та приємно вражені виставкою. Вони захоплено роздивлялися роботи, фотографувалися та знімали відео.

Продовжила цей день акція на центральній площі міста «Вишиванку одягай - Скадовськ прославляй», на яку був запрошений для участі і наш колектив. Всесвітній День вишиванки у колективі пройшов із піднесеним настроєм та гордістю за культурну спадщину нашого величного народу.