Робота Скадовського районного центру зайнятості мовою цифр за січень 2018 року

Надані послуги

Кількість осіб

Перебувало на обліку

З них мали статус безробітного

Заходами активної політики зайнятості охоплено

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру

Проходили професійне навчання

Отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці

Забезпечено роботою, всього

з них:

безробітних, за яких здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям

шляхом надання одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності

осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Заходи соціального захисту населення

Протягом січня 2018 року послугами Скадовського районного центру зайнятості скористалися 849 осіб. Статус безробітного мали 789 осіб, з яких отримували допомогу по безробіттю 686 осіб.

Чисельність громадян забезпечених роботою у звітному періоді становила 27 осіб, що на 58,8% або на 10 осіб більше ніж у січні 2017 року. Найбільша кількість осіб працевлаштована на такі посади: кухар (3 особи), бухгалтер (2 особи), продавець продовольчих товарів (2 особи), робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків (2 особи), інші громадяни працевлаштовані на різні посади. У звітному періоді безробітні не отримували одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Протягом січня 2018 року проходили професійне навчання 40 безробітних, що на 29,0% або на 9 осіб більше ніж протягом січня 2017 року, рівень охоплення професійним навчанням склав 5,1%.

У звітному періоді роботодавцями району не створювались додаткові робочі місця для працевлаштування осіб на громадські роботи, в інших роботах  тимчасового характеру брала участь 1 особа.

В цілому заходами активної політики зайнятості охоплено 68 громадян, що на 41,7% або на 20 осіб більше ніж у січні 2017 року.

Станом на 01 лютого 2018 року на обліку в Скадовському районному центрі зайнятості перебували 742 безробітні особи. Серед них 451 особа - жінки, 291 особа - чоловіки, 241 особа – молодь, 21 особа – вивільнені працівники, 307 осіб, які мають  додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Отримували допомогу по безробіттю 634 особи. Із загальної чисельності безробітних 315 осіб проживали у сільській місцевості.

Станом на 01 лютого 2018 року кількість вакансій у базі районної служби зайнятості становила 38 одиниць, у тому числі для робітників – 13, для службовців – 22 та 3 - для осіб, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.