Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Світ очима дітей

08 травня 2018 року біля пам’ятника засновника міста С.Б. Скадовського відбувся художній вернісаж,  присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Понад 65 учасників зразкової  художньої студії «Палітра»  (кер. Микола Бут, Скадовського РБК) продемонстрували своє вміння та відобразили світогляд в своїх малюнках на асфальті, розкривши тему Другої світової війни та події сьогодення на Сході країни.

Оригінальність, розкриття теми, кольорове рішення, індивідуальний підхід, співзвучність часу, композиційне рішення — показали в своїх роботах учасники конкурсу. Автори найкращих малюнків Головко Таїсія, Рященко Ксенія, Кондратенко Микита, Островська Валерія, Бохан Дар’я, Стариков Микола, Зелінський Вадим, Райхельт Ніколь, Болгарова Олександра, Іскра Віталій,   Рященко Яна — отримали дипломи та подарунки.