Звіт про роботу «Скадовське бюро правової допомоги» за І квартал 2019 року

З 01.01.2019 року по 31.03.2019 року працівниками Скадовського бюро прийнято 195 звернень, в тому числі 29 письмових звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, за результатами яких видано 12доручень про призначення адвоката за рахунок держави та 8 доручень на складання процесуальний документів та представництва інтересів у суді працівникам бюро правової допомоги.

Мешканцям Скадовського району бюро правової допомоги надає наступні види правових послуг:

-  консультації і роз'яснення з правових питань;

- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру;

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Звертаємо увагу, що право на адвоката за рахунок держави мають: громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму; інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; та інші соціально-незахищені категорії населення.

При собі потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

За безоплатною правовою допомогою можна звертатися до відділу «Скадовське бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області, який знаходиться за адресою: м.Скадовськ, вул. Сергіївська, 4 каб. 4,  тел.: (05537)5-46-21 або за скайп зв’язком: Скадовське бюро правової допомоги  (skadovske@legalaid.ks.ua