Урочисте відкриття Чемпіонату України з гандболу!

Фото без опису      Фото без опису      18 червня 2019 року на спортивному майданчику бази відпочинку «Енергія» відбулось урочисте відкриття Чемпіонату України з пляжного гандболу серед жіночих та чоловічих команд.

У цьогорічних змаганнях приймають участь 7 жіночих та 6 чоловічих команд: Харківська обл. (м. Харків , тренер Заслужений тренер України Майя Карбунар), «Закарпаття» (м. Ужгород, тренер Анна Лизинська), «Автопаска» (м. Бровари ЗТУ Олександр Гурський), «Донецького юридичного інституту» (м. Кривий Ріг, терен Вадим Скрипник), «Дніпрянка – 2» (м. Херсон тренер Вікторія Седун), «Дніпрянка» (м. Херсон, ЗТУ Борим Милославський),  «Акварель» (м. Скадовськ, ЗТУ Михайло Мілославський), Волинська обл. (ЗТУ Ростислав Ланевич), Полтавська обл. (тренер Олександр Горський), «Харлазар» (м. Харків, тренер Юрій Андрусенко), ЗНТУ – ЗАБ (м. Запоріжжя, тренер Олександр Стеценко), «Вінниця» (м. Вінниця, тренер Наталя Сверщук), Одеська обл. (ЗТУ Олег Січь).

Вітали учасників змагань почесні гості: Булюк Віталій Вікторович, заступник голови Херсонської обласної ради, Турик Віктор Ананійович —голова Скадовської районної державної адміністрації, Старенький Олег Федорович — голова Скадовської районної ради, Казберук Андрій Анатолійович — заступник голови Скадовської міської ради, начальник управління з питань фізкультури та спорту Херсонської ОДА  — Юрій Кан, директор Вищого УФК, депутат Херсонської МР — Валентин Сух.

Головні судді змагань, судді Міжнародної категорії Валентин Вакула (м. Бровари) та Ірина Ткачук (м. Київ).

Урочисте відкриття підготував та провів творчий колектив Скадовського районного будинку культури (директор, Заслужений працівник культури України, Анатолій Волошин).