Відкриті змагання з краєзнавства

Днями на базі Скадовської спеціалізованої школи «Академія творчості», відбулися відкриті змагання з краєзнавства на кубок Скадовської міської ради в рамках обласного зльоту юних туристів-краєзнавців Херсонської області. У змаганнях взяли участь учні 7 шкіл району. Організатором змагань виступив Центр дитячої та юнацької творчості.

У конкурсі «Творча майстерня – Історичне краєзнавство» команди Скадовська СЗОШ  «Академія творчості»,  Скадовська ЗОШ №3  та ОЗ СНВК «Академічна гімназія» отримали високу оцінку журі за свої презентації та посіли призові місця.

У конкурсі «Творча майстерня – Географічне краєзнавство» міста розподілились таким чином: найкращими була команда Скадовська СЗОШ  «Академія творчості», другими стала команда ОЗ СНВК «Академічна гімназія» і трете місто, з невеликим відривом, посіла команда Скадовської ЗОШ №3.

З краєзнавчою вікториною найкраще впоралися команди: ОЗ СНВК «Академічна гімназія», яка зайняла ІІІ місце. Скадовська ЗОШ №3 та Скадовська СЗОШ  «Академія творчості» поділили І та ІІ місце.

У туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті кращими були: Скадовська СЗОШ  «Академія творчості», ОЗ СНВК «Академічна гімназія», Скадовська ЗОШ №3.

У конкурсі «Естафета» найспритнішими були:

Скадовська ЗОШ №3 – перше місто;

ОЗ СНВК «Академічна гімназія» – друге місто;

Володимирівська ЗОШ – третє місто.

Фахове журі підвівши підсумки й порахувавши бали визначило переможця. Цього року ІІІ місце вибороли учні ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ІІ місце отримала команда Скадовської ЗОШ №3. Й переможцями стали краєзнавці Скадовської СЗОШ  «Академія творчості».

Грамоти переможцям вручала спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Суховіцька-Перепьолкіна Наталія Анатоліївна, котра також привітала їх з перемогою.

Під час заходу  проходи також відкриті змагання на Кубок Скадовської міської ради. ІІІ місце та бронзові медалі отримали вихованці ОЗ СНВК «Академічна гімназія», ІІ місце та срібні медалі вибороли учні Скадовської ЗОШ №3 та абсолютними переможцями стали здобувачі освіти Скадовської СЗОШ  «Академія творчості». Вони отримали золоті медалі та Кубок переможців.