Змінено Порядок придбання житла для військовослужбовців

Кабінет Міністрів України на своєму останньому засіданні вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу. Зміни до Порядку розроблені з метою оптимізації механізму використання державних коштів для реалізації державного інвестиційного проекту по створенню фонду службового житла військовослужбовцям.

Згідно з документом, бюджетні кошти, передбачені за програмою, направляються на придбання житла тільки в новобудовах або на вторинному ринку (за умови, що житло збудовано протягом останніх 10 років або термін проведення реконструкції або капітального ремонту житла становить не більше трьох років до дати його придбання ).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/news-14-novosti-zakonodatelstva-1-izmenen-poryadok-priobreteniya-zhilya-dlya-voennosluzhashhix