Чемпіонат ГО «ФСТ «Спартак» у Скадовську

З метою популяризації боксу в Україні щорічно у місті Скадовську проводиться Чемпіонат ГО «ФСТ «Спартак». Цьогоріч змагання проходять з 17 по 20 вересня 2019 року.

У змаганнях беруть участь 112 учасників з 10 областей України: Волинської, Закарпатської,  Запорізької,  Житомирської, Миколаївської, Рівненської, Сумської , Харківської, Херсонської, Чернігівської та міста Києва.

На урочистому відкритті  Чемпіонату з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження були присутні гості - голова Скадовської районної державної адміністрації  Віктор Турик, голова Херсонської  обласної організації ФСТ «Спартак»                Олександр Маломуж, заступник голови ФСТ «Спартак» Віктор Тібабішев та головний суддя змагань Богдан Чорний.

З привітальним словом до учасників звернулися голова Скадовської районної державної адміністрації  Віктор Турик, який побажав нових перемог і рекордів усім учасникам змагань.