Інформатики отримують актуальну інформацію

17 квітня 2018 року на базі комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» згідно з планом роботи відбувся семінар вчителів інформатики шкіл Скадовського району.

У процесі роботи були розглянуті наступні питання: «Використання Інтернету для підвищення фахового рівня вчителя інформатики» (доповідач –  Ірина Корнійчук, учитель інформатики Лазурненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), «Роль веб-технологій у підвищенні ефективності діяльності вчителя інформатики» ( доповідач – Сергій Верхогляд, учитель інформатики Благодатненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).

Методист установи Юрій Мітюхін представив  присутнім комп’ютерні презентації стосовно концепції « Нової української школи» та нової редакції «Закону України про освіту», після чого відбулося обговорення цих документів.

Присутні проаналізували різні аспекти роботи районного методичного об’єднання за попередній та склали план роботи на наступний навчальний рік, розглянули стан забезпеченості шкіл району комп’ютерною  технікою. Професійне  спілкування було корисним для присутніх, отримані знання  вчителі використають у своїй подальшій  практичній діяльності.