Профілактика виробничого травматизму за І півріччя 2018 року.

На виконання завдань, покладених на Фонд соціального страхування України по проведенню профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, відповідно до затвердженого плану робіт, графіку перевірок  страховим експертом з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області за І півріччя 2018 року  організовано і проведено 17 планових перевірок стану охорони праці  під час яких виявлено  - 270 порушень та  недоліків нормативно - правових актів з  охорони праці.  З керівниками та спеціалістами  перевірених підприємств, установ, організацій проведено  - 15 нарад та  2  круглих столи.

Протягом зазначеного періоду з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці надано страхувальникам 132 консультацій з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Також прийнято участь в комісіях з перевірки знань з питань охорони праці  працівників  на підприємствах: Скадовське управління водного господарства  у 4 групах з чисельністю - 89 осіб; СГВК «Лідія» у 3 групах з чисельністю - 49 осіб; Скадовська філія ДП "Адміністрація морських портів України" у 5 групах з чисельністю - 42 особи, Скадовська ЦРЛ у групі з чисельністю - 47 осіб; ПрАТ "Каланчацький КХП" у групі з чисельністю - 11 осіб .

Службам охорони праці  та відповідальним особам з охорони праці  на  17 підприємствах надана дієва допомога в розробці та впровадженні в дію ефективної системи управління охороною праці, а також у розробці на підприємствах 96 комплексних і профілактичних заходів з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва. Розповсюджено 303 одиниць нормативно – правових  актів та пам'яток з охорони праці в електронному виді.

Для отримання детальної консультації з питань охорони праці звертатись до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за телефоном: (05537) 5-31-83.