Підсумки проведення конкурсу дитячих малюнків "Охорона праці очима дітей - 2020"

Надзвичайно активно, з повною самовіддачею до розкриття питань охорони праці,  підійшли до участі в конкурсі учні загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці центрів дитячої творчості Скадовського та Каланчацького районів, показавши високий рівень умінь та навичок у власному баченні проблеми травматизму і запобігання виробничих ризиків. Як виявилось, учасники конкурсу обговорювали питання охорони праці з вчителями, фахівцями  з охорони праці та  батьками, слухали їх розповіді про правила поведінки у складних ситуаціях, вивчали особливості різних професій на конкретних прикладах.

03 лютого 2020 року, комісією відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації, були підведені підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей".

На конкурс  були представлені  80 найкращих робіт учнів Скадовської СЗОШ "Академія творчості", Скадовської ЗОШ №3, Красненської, Новомиколаївської, Михайлівської,  Олександрівської, Улянівської, Таврійської, Тарасівської, Володимирівської, Петропавлівської, Шевченківської, Лазурненської, Благодатненської загальноосвітніх шкіл та Скадовського центру дитячої та юнацької творчості.

На підставі аналізу робіт комісія  визначила переможців  Конкурсу.

У віковій категорії 6 -10 років:

І місце - Байлук Кіра, учениця Центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце розділили - Конькова Ганна, учениця Новомиколаївської ЗОШ

та Тодорчук Гліб, учень Шевченківської ЗОШ;

ІІІ місце  розділили - Холод Вероніка, учениця Красненської ЗОШ та

Цхай Софія, учениця Благодатненської ЗОШ.
     У віковій категорії 11-14 років:

І місце – Кос Вікторія, учениця Скадовської СЗОШ "Академія творчості";

ІІ місце розділили - Єрохіна Дарина, учениця Скадовської СЗОШ "Академія творчості" та  колективна робота учнів 7 класу Шевченківської ЗОШ;

ІІІ місце розділили – Фединяк Олександра, учениця  Скадовського центру дитячої та юнацької творчості,  Брязгунова Анна, учениця Петропавлівської ЗОШ та

Кравченко Вікторія,  учениця Благодатненської ЗОШ.

У віковій категорії 15-18 років:

І місце – Гаврилюк Софія, учениця Новомиколаївської ЗОШ;

ІІ місце розділили – Риженкова Анастасія, учениця Скадовської СЗОШ "Академія творчості та  Волох Анастасія, учениця Скадовської ЗОШ №3;

ІІІ місце розділили - Мельник Катерина,  учениця Благодатненської ЗОШ та  Засименко Олександра, учениця   Скадовської ЗОШ №3.

Переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" були нагороджені  дипломами, подяками та цінними подарунками від Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Херсонській області.

В  Каланчацькому районі  на  конкурс  дитячих малюнків "Охорона праці очима дітей" були  представлені 40 найкращих  робіт учнів  із Каланчацької  ЗПЗСО №1, Каланчацької  ЗОШ №2, Новопавловського та Роздольненського НВК,  Гаврилівської  та Олександрівської ЗОШ,  Каланчацького центру дитячої та юнацької творчості .

За підсумками аналізу робіт комісія визначила  переможців конкурсу:

У віковій категорії 6 -10 років:

І місце - Кушнірук Назар, учень Новопавловського НВК;

ІІ місце - Мироненко Алевтина, учениця Олександрівської ЗОШ,

ІІІ місце  розділили - Нікішенко Тимофій та Василишева Ніка, учні Гаврилівської ЗОШ;

У віковій категорії 11-14 років:

І місце - Уютова  Аліна, учениця Роздольненського НВК;

ІІ місце   – Андрощук Аліна, учениця Роздольненського НВК;

ІІІ місце розділили – Міленська Вікторія та Ярощук Владислава, учениці; Новопавловського НВК та Савчук Яна, учениця Олександрівської ЗОШ.

Дякуємо всім дітям – учням та вихованцям центрів дитячої творчості, які активно долучилися до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей» і це вкрай важливо, оскільки культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку.

Дитячі малюнки, автори яких вибороли призові місця, направлені до Головного управління Держпраці в Херсонській області для  подальшої  участі у конкурсі на  регіональному  рівні.

Бажаємо успіхів, творчого натхнення та перемоги юним художникам!