І знов “Каховка запрошує”

З 15 по 18 лютого 2018 року в місті Каховка відбувся VІІ Відкритий конкурс молодих виконавців “Каховка запрошує”.

Найталановитіші юні музиканти з Херсонщини, Миколаївщини, Харківщини та міста Кишинів (Молдова) підкорювали серця висококваліфікованого журі.

Учні Скадовської дитячої школи мистецтв продемонстрували високий рівень музичної майстерності, на що вказують призові місця. У номінації “вокал” Лауреатом І премії стала Браташ Ксенія (викладач Мавріді М.К., концертмейстер Кипяткова В.В.).

У номінації “вокальний ансамбль” ІІ премія  дісталась нашим “Чарівним струмочкам”. (викладач Мавріді М.К., концертмейстер Кипяткова В.В.).

ІІ місце також посіли:

·         Криволапова Вікторія (фортепіано) — викладач Теленик Ю.С.;

·         Головатенко Поліна (скрипка) — викладач Садикова А.Ш., концертмейстер Соценко О.С.;

·         Волкодав Артем (баян) — викладач Щеренко І.В.;

·         Барбух Софія (саксофон) — викладач Шумейко А.І., концертмейстер Колотило О.О.;

·         Треніна Анна (саксофон) - викладач Шумейко А.І., концертмейстер Колотило О.О.;

Лауреатом ІІІ премії  став Андрющенко Даніїл (фортепіано) — викладач Чупина Н.А.

Колектив Скадовської дитячої  школи мистецтв пишається учнями-лауреатами і бажає всім конкурсантам подальших вдалих виступів.