Історичний перформанс «ніч у музеї»

Фото без опису Фото без опису

Кожен похід до краєзнавчого музею несе в собі багато цікавого. Це й ознайомлення з минулим свого краю, цікаві спогади та екскурсії. Проте історія – не лише експонати та зібрані у вітринах документи з речами. Це ще й творчість, натхнення, пристрасть відданості своїй справі.

18 травня 2018 року до Міжнародного дня музеїв, працівники Скадовського краєзнавчого музею, підготували історико-театральне дійство «Ніч у музеї». Глядацький захват не мав меж, так як на їх очах розгорнулася жива історія нашого рідного краю. Вони почули о роздумах Сергія Балтазаровича Скадовського про розбудову міста, майбутнє та скадовчан, побачили Давида Бурлюка, коли в його думках народжувалась «Морська повість» на острові Джарилгач. Керівники танцювальних колективів «Провінційний балет» та «Каравелла» Наталія Шептухіна і Наталія Уварова, продемонстрували незабутні танцювальні номери, підкреслюючи суть вистави. У віршованих, акторських, музичних, танцювальних засобах була створена неповторна атмосфера минулого, теперішнього і навіть міфічного. Вечірні сутінки надали декораціям вистави особливої естетики та колориту. Кожна частина цього дійства, супроводжувалась гучними оплесками глядачів, гостей, друзів. Після завершення вистави, усі присутні ознайомилися з експозицією музею, остаточно поринаючи у світ історії. Вони ще довго будуть пам’ятати неповторний вечір, який плавно перейшов у ніч – «ніч у музеї». Потреба в духовності, яка наповнює наше життя новими відкриттями і відчуттям гармонії – є невід’ємною часткою єства кожної людини, тому така вистава для скадовчан як ковток свіжого повітря.

Дуже велика вдячність від колективу краєзнавчого музею усім тим, хто приймав участь у створенні історико-театральної вистави, керівникам та дітям за спільну творчу співпрацю.