Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На захисті прав та інтересів дітей

Фото без опису   10 лютого 2020 року в районній державній адміністрації під головуванням  заступника голови районної державної адміністрації Головатої Валентини Андріївни відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

            На розгляд членів комісії було винесено наступні питання: про надання висновку щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей (2); про виконання батьківських обов’язків громадянкою відносно 5 малолітніх дітей; про доцільність/недоцільність повернення 5 неповнолітніх та малолітніх дітей до біологічної родини; про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасових виїздів до тимчасово окупованої території; про надання дозволу малолітньому, який діє за згодою матері та батька, на вчинення правочинів щодо продажу частки квартири та одночасної купівлі рівноправної частки будинку; про надання дозволу неповнолітньому, який діє за згодою матері, зареєструвати право власності на земельну ділянку на підставі свідоцтва про прийняття спадщини від батька.

            У засіданні комісії взяли активну участь представники соціальної сфери району, Скадовської міської, Новомиколаївської, Приморської сільських рад, Скадовського відділення Новокаховського відділу Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

            З метою сприяння забезпеченню соціального захисту прав дітей, після детального розгляду вищезазначених питань, були прийняті відповідні рішення в їх інтересах. Так, як через складність соціального життя зростає кількість дітей, які потребують соціальний захист, бо залишилися без батьківського піклування. Наприклад, такими є бездоглядні діти, які тривалий час перебувають поза батьківським піклуванням, і лишаються сам на сам з проблемами виживання. До цієї ж групи дітей можна віднести і тих, які тривалий час виховуються в інтернатних закладах і батьки яких, хоч і не позбавлені батьківських прав, але не цікавляться їхнім життям.

            “Дитина, - підвела підсумки Головата Валентина Андріївна, - потребує найбільшої уваги і захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їх проблем, захисту прав, інтересів та потреб, залежить майбутнє нашої держави“.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора