«Галерея життя»

10 жовтня 2018 року у виставковій залі обласного онкологічного диспансеру в рамках реабілітаційного проекту «Галерея життя» відкрилась виставка вихованців зразкової художньої студії «Палітра» Скадовського районного будинку культури. Микола Степанович Бут – незмінний керівник студії протягом уже 27 років - розповів присутнім на виставці пацієнтам та медперсоналу про своїх кращих учнів, про напрямки діяльності та творчі досягнення.

Цікаво та натхненно пройшов і майстер-клас з основ малюнка та акварельного живопису. Заняття під керівництвом Миколи Степановича проводила його юна учениця Яна та помічниця і колега по роботі у районному будинку культури Тетяна Толкач.

І пацієнти, і медперсонал з натхненням брались за олівець та фарби, час майстер-класу минув непомітно для його учасників. І після змістовного заняття новоспечені художники з гордістю несли свої «твори» показувати рідним та близьким.

Херсонський обласний Центр народної творчості дякує Миколі Степановичу, його юним помічницям та адміністрації Скадовського РБК за ентузіазм і активну творчу позицію в організації спільних мистецьких заходів.