Ми разом створюємо дива

04 грудня 2018 року у Скадовському районному центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія» відбулася урочиста подія присвячена Міжнародному дню людей з особливими потребами. Його відзначення - це справедлива шана громадськості та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Педагоги Центру разом із присутніми гостями створили справжнє диво для маленьких вихованців закладу. Наші діти, як і всі інші, вміють веселитися та радіти, і це було яскраво продемонстровано таночками та піснями.

В цей день дітьми отримано багато подарунків, яскравих вражень, позитивних емоцій.

Колектив Центру, батьки вихованців висловлюють найтепліші та найщиріші слова подяки всім: керівництву Скадовської районної адміністрації та районної ради, міської ради, спонсорам, шефам, парафіянам церкви «Аллілуя», волонтерам, усім організаціям та приватним підприємцям міста. Дякуємо Вам за Вашу підтримку, розуміння, сердечну теплоту і турботу. Ви не байдужі до чужої біди і в силу своїх можливостей допомагаєте нашим вихованцям подолати нелегкі обставини.