Історія успішного працевлаштування випускниці вишу

В серпні місяці цього року випускниця Херсонського державного університету (за освітою – психолог) Валентина Височенко звернулась  до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за сприянням у своєму працевлаштуванні.

В той же час Скадовська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів «Академія творчості» підшукувала творчого, креативного та відповідального співробітника на новостворену вакансію - асистент вчителя.

Рекрутер Власенко Світлана запропонувала дану вакансію Валентині. Особу пропозиція зацікавила. Було домовлено про співбесіду з роботодавцем.

Роботодавця цілком влаштувала освіта дівчини і особисті характеристики. Таким чином, успішно пройшовши співбесіду, Валентина працевлаштувалась на своє перше робоче місце.

З початку навчального року Валентина працює асистентом вчителя в першому класі Скадовської СЗОШ «Академія творчості». Її робота пов’язана з учнями з особливими освітніми потребами.

Побажаємо їй успіхів та професійного розвитку!