Свято приватного підприємця

Фото без опису   Фото без опису

Щорічно, в першу неділю осіннього місяця своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом. У календарі воно з’явилося в 1998 році  завдяки Указу Президента № 1110/98 від 5 жовтня.

03 вересня 2018 року День Підприємця України урочисто відзначили у виставковій залі  Скадовського районного будинку культури. На свято завітали ті, хто особисто хоче привітали ініціативних й енергійних людей, які займаються підприємницькою діяльністю, змогли побудувати свою справу і знайти гідне місце в економіці нашого таврійського краю.

Перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Сергій Павленко, заступник голови районної ради Микола Шепель, секретар міської ради Олег Сокольчук — висловили подяку за наполегливу працю, високий професіоналізм й ініціативність і вручили грамоти та подяки.

Святковий настрій дарували солісти вокалісти Скадовського районного будинку культури Валерія Пукас (кер. Юрій Луканов), Катерина Кручкова та Ксенія Браташ (кер. Юрій Саранча).