Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародні гранти, проекти

ПРОГРАМА МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

З вересня 2018 року розпочалась інноваційна програма розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку» (далі – Програма). Програма виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку.

Цілями Програми є впровадження ефективного управління земельними та іншими ресурсами в межах ОТГ на основі GIS технологій, проведення практичних тренінгів для ОТГ по роботі з просторовими даними , розвиток спроможності ОТГ формувати проекти розвитку  для залучення інвестицій.

Майбутні партнери Програми – об’єднані територіальні громади, які відбиратимуться на конкурсних засадах.

З детальними умовами проведення конкурсного відбору можна ознайомитися в положенні про відбір партнерських громад (додається), також додається анкета для відбору партнерських громад.

Граничний термін для подачі анкети на участь у конкурсі – 23 жовтня 2018 року.

https://rada.info/upload/users_files/04060134/8ef66d412c4513911f876c211a8aba5c.pdf

https://rada.info/upload/users_files/04060134/8937dc7db2cfb7947371d0ff0aee3b33.doc

Фонд «Монсанто»

З 01 липня 2018 року до 31 серпня 2018 року відкрито другий період прийому заявок до фонду «Монсанто». Фонд приймає міжнародні заявки протягом двох періодів щорічно: перший період триває з 1 січня до 29 лютого, другий - з 1 липня до 31 серпня.

Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

1. Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в грарних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

2. Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий - 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Організації-заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами.

Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою, заповнивши форму на сайті (https://www.monsantofund.org/contact-us/). Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник організації надасть код запрошення. Усі грантові заявки та необхідні документи подаються онлайн і повинні бути перекладені англійською мовою.

Зверніть увагу, що організації - заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.

З умовами програми грантів Фонду Монсанто можна ознайомитись та знайти детальну інформацію про терміни та умови подання на сайті www.monsantofund.org.

 

Діючі грантові конкурси

Районна державна адміністрація повідомляє, що станом на 23 липня 2018 року відкрито наступні грантові конкурси та можливості для навчання:

Конкурс грантів на підтримку антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях:

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях».  Дедлайн –

31 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/grants/46836/bull/.

UN Women Ukraine шукає партнерів:

UN Women Ukraine збирає пропозиції щодо просування прав людини та гендерної рівності через мобілізацію громад задля розширення можливостей жінок та дівчат. Дедлайн – 5 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за  посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/grants/46921/bull/.

Програма ЄС «ERASMUS для молодих підприємців»:

Торгово-промислова палата України запрошує представників   бізнесу прийняти участь в інформаційному дні присвяченому програмі транскордонного обміну «ERASMUS для молодих   підприємців» (COSME). Захід відбудеться 25 липня 2018 року (початок реєстрації 10.00 год., кімната 101) в стінах Торгово-промислової палати України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/46956/bull/.

Вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору»:

24 липня 2018 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) проведе вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору». Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47006/bull/.

Молодіжний обмін на Кіпр:

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає шістьох учасників  на міжнародний молодіжний обмін «WWWith.E+Games.welCOMe/inclusion»! Подія відбуватиметься з 11 по 20 жовтня 2018 року на Кіпрі. Дедлайн –   27 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47005/bull/.

Ознайомча подорож до Іспанії:

Програма Culture Bridges організовує тижневу ознайомчу подорож до Іспанії для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України, планують подавати заявку на конкурс «Креативної Європи» в 2019 році, а також посилити або встановити нові партнерства з європейськими організаціями. Дедлайн – 30 липня   2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47004/bull/.

Менторська програма з адвокації в медіа:

New Media Advocacy Project (NMAP) спільно з International Partnership for Human Rights (IPHR) запрошують подавати заявки на участь у 10-місячній менторській програмі, покликаній допомогти активістам в створенні і розповсюдженні матеріалів для ефективної адвокації в медіа. Дедлайн –  25 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/46977/bull/.

Премія соціальних проектів:

Команда PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України запрошує подати свій соціальний проект на щорічний український Оскар у сфері соціальних проектів. Нововведення цього року – спеціальна премія «Ідея». Церемонія нагородження відбудеться 8 грудня в Одеському оперному театрі. Встигни подати заявку до 29 серпня на сайті http://www.awards.org.ua. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/competitions/46702/bull/.

 

Підтримка розвитку малого бізнесу

 

            Громадська організація «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку» є виконавчим партнером у Херсонській області проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Термін втілення проекту: березень 2018 - липень 2019 року.  

            Цей проект націлений на підтримку самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення (вік 18 – 60 років). В рамках проекту передбачено  надання  грантової  (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для самозайнятості  до 650 Євро. Також для зареєстрованих  та діючих підприємців  (не менше 1 року)  надання  грантової  (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу  до 2500 Євро. Також для зареєстрованих  та діючих підприємців  (не менше 1 року, маючих 4 найманих працівників, обіг коштів більше 1  млн. грн. за рік)  надання  грантової  (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розширення бізнесу  до 5000 Євро.

Учасники проекту обов’язково проходять навчання на дводенному тренінгу (на тренінгу надаються інструменти оцінки свого бізнесу, вчимо писати бізнес план за формою МОМ, напрацьовуємо навички захисту бізнес плану). Далі учасники складають та захищають бізнес план. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримують гранти на започаткування або розширення власної справи: до 650 Євро за напрямом самозайнятість, до 2500 Євро за напрямом мікропідприємництво та до 5000 Євро для розширення бізнесу.

Відбір відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей. Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.

Станом на 10 грудня 2018 року за результатами заявок (анкетне опитування) відібрано 3 групи з самозайнятості та 2 групи з мікропідприємництва. Учасники вже пройшли тренінгове навчання, написали та захистили бізнес плани.  Підтримано 52 бізнес планів із самозайнятості та 53 бізнес планів із мікропідприємництва. Загальна вартість грантової допомоги з розвитку бізнесу складає  132 500 Євро. Це інвестування у Херсонську область, у економічний розвиток  місцевих громад. Наразі йде закупівля та передача обладнання, 65 учасників вже отримали обладнання, створено  додаткових нових 18 робочих місць.

В рамках проекту необхідно організувати ще 1 групу з мікропідприємництва (2500 Євро). З числа мешканців місцевих громад надано анкетних заявок більше ніж достатньо, а ось з числа внутрішньо переміщених осіб є недобір. Тому, пропонуємо мешканцям громади, зокрема внутрішньо переміщеним особам з числа зареєстрованих та діючих підприємців взяти участь в конкурсі на отримання грантової (безповоротної) допомоги для розвитку бізнесу в рамках проекту.

Також приймаються заявки в  групу для розширення бізнесу  до 5000 Євро для зареєстрованих  та діючих підприємці  (не менше 2 років, маючих 4 найманих працівників, обіг коштів більше 1 млн. грн. за рік)  з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців.

 

З необхідними запитаннями Ви можете звертатись за телефонами або на е-mail:

Тел. +38(050)7074684, +38(068)2030192 Ольга Авраменко (координатор проекту)

        +38(066)2084493 Інна Сергєєва

е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com

https://www.facebook.com/vektorrozvutky

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора