Скадовська Районна
Державна Адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Міжнародні гранти, проекти

ПРОГРАМА МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

З вересня 2018 року розпочалась інноваційна програма розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку» (далі – Програма). Програма виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку.

Цілями Програми є впровадження ефективного управління земельними та іншими ресурсами в межах ОТГ на основі GIS технологій, проведення практичних тренінгів для ОТГ по роботі з просторовими даними , розвиток спроможності ОТГ формувати проекти розвитку  для залучення інвестицій.

Майбутні партнери Програми – об’єднані територіальні громади, які відбиратимуться на конкурсних засадах.

З детальними умовами проведення конкурсного відбору можна ознайомитися в положенні про відбір партнерських громад (додається), також додається анкета для відбору партнерських громад.

Граничний термін для подачі анкети на участь у конкурсі – 23 жовтня 2018 року.

https://rada.info/upload/users_files/04060134/8ef66d412c4513911f876c211a8aba5c.pdf

https://rada.info/upload/users_files/04060134/8937dc7db2cfb7947371d0ff0aee3b33.doc

Фонд «Монсанто»

З 01 липня 2018 року до 31 серпня 2018 року відкрито другий період прийому заявок до фонду «Монсанто». Фонд приймає міжнародні заявки протягом двох періодів щорічно: перший період триває з 1 січня до 29 лютого, другий - з 1 липня до 31 серпня.

Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

1. Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в грарних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

2. Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий - 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Організації-заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами.

Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою, заповнивши форму на сайті (https://www.monsantofund.org/contact-us/). Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник організації надасть код запрошення. Усі грантові заявки та необхідні документи подаються онлайн і повинні бути перекладені англійською мовою.

Зверніть увагу, що організації - заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.

З умовами програми грантів Фонду Монсанто можна ознайомитись та знайти детальну інформацію про терміни та умови подання на сайті www.monsantofund.org.

 

Діючі грантові конкурси

Районна державна адміністрація повідомляє, що станом на 23 липня 2018 року відкрито наступні грантові конкурси та можливості для навчання:

Конкурс грантів на підтримку антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях:

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях».  Дедлайн –

31 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/grants/46836/bull/.

UN Women Ukraine шукає партнерів:

UN Women Ukraine збирає пропозиції щодо просування прав людини та гендерної рівності через мобілізацію громад задля розширення можливостей жінок та дівчат. Дедлайн – 5 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за             посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/grants/46921/bull/.

Програма ЄС «ERASMUS для молодих підприємців»:

Торгово-промислова палата України запрошує представників                  бізнесу прийняти участь в інформаційному дні присвяченому програмі транскордонного обміну «ERASMUS для молодих                                    підприємців» (COSME). Захід відбудеться 25 липня 2018 року (початок реєстрації 10.00 год., кімната 101) в стінах Торгово-промислової палати України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/46956/bull/.

Вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору»:

24 липня 2018 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) проведе вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору». Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47006/bull/.

Молодіжний обмін на Кіпр:

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає шістьох учасників  на міжнародний молодіжний обмін «WWWith.E+Games.welCOMe/inclusion»! Подія відбуватиметься з 11 по 20 жовтня 2018 року на Кіпрі. Дедлайн –              27 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47005/bull/.

Ознайомча подорож до Іспанії:

Програма Culture Bridges організовує тижневу ознайомчу подорож до Іспанії для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України, планують подавати заявку на конкурс «Креативної Європи» в 2019 році, а також посилити або встановити нові партнерства з європейськими організаціями. Дедлайн – 30 липня                           2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47004/bull/.

Менторська програма з адвокації в медіа:

New Media Advocacy Project (NMAP) спільно з International Partnership for Human Rights (IPHR) запрошують подавати заявки на участь у 10-місячній менторській програмі, покликаній допомогти активістам в створенні і розповсюдженні матеріалів для ефективної адвокації в медіа. Дедлайн –           25 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/46977/bull/.

Премія соціальних проектів:

Команда PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України запрошує подати свій соціальний проект на щорічний український Оскар у сфері соціальних проектів. Нововведення цього року – спеціальна премія «Ідея». Церемонія нагородження відбудеться 8 грудня в Одеському оперному театрі. Встигни подати заявку до 29 серпня на сайті http://www.awards.org.ua. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/competitions/46702/bull/.