Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Міжнародні гранти, проекти

Фонд «Монсанто»

З 01 липня 2018 року до 31 серпня 2018 року відкрито другий період прийому заявок до фонду «Монсанто». Фонд приймає міжнародні заявки протягом двох періодів щорічно: перший період триває з 1 січня до 29 лютого, другий - з 1 липня до 31 серпня.

Фонд «Монсанто» приймає пропозиції проектів для надання грантів за межами США за такими напрямами:

1. Надання базової освітньої підтримки, спрямованої на покращення освіти в грарних громадах навколо світу, в тому числі за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів та академічних програм, які збагачують чи доповнюють шкільні програми.

2. Забезпечення критичних потреб громад за рахунок підтримки неурядових організацій, що надають допомогу для продовольчої безпеки, санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб.

Мінімальний розмір гранту, що може бути наданий - 25 тис. доларів США. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на період до 12 місяців. Організації-заявники повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за міжнародними стандартами.

Для того, щоб отримати запрошення для подання заявки, потрібно надіслати опис організації та короткий опис проекту англійською мовою, заповнивши форму на сайті (https://www.monsantofund.org/contact-us/). Якщо Фонд «Монсанто» буде зацікавлений підтримати проект, представник організації надасть код запрошення. Усі грантові заявки та необхідні документи подаються онлайн і повинні бути перекладені англійською мовою.

Зверніть увагу, що організації - заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки.

З умовами програми грантів Фонду Монсанто можна ознайомитись та знайти детальну інформацію про терміни та умови подання на сайті www.monsantofund.org.