Справжнє спортивне свято!

Фото без опису   Фото без опису

26 березня 2018 року відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, прикрашений державними прапорами, футбольною атрибутикою, повітряними кульками.

Учасники народного хореографічного колективу «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна) хлібом-сіллю зустріли почесних гостей: голову обласної державної адміністрації, голову Херсонської обласної федерації футболу України Андрія Гордєєва, заступника голови Херсонської обласної ради Віталія Булюка, голову Скадовської районної державної адміністрації Віктора Турика, голову Скадовської районної ради Олега Старенького, Скадовського міського голову Олександра Яковлєва, начальника Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, радника голови обласної державної адміністрації з питань фізичної культури та спорту Юрія Кана, виконавчого директора Херсонської обласної федерації футболу Олексія Кручера.

Першою на майданчик під звуки маршу вийшли команда  Скадовської  районної комплексної  ДЮСШ  «Джарилгач». На відділенні футболу у м. Скадовську діє 9 навчально-тренувальних груп у яких займається 140 чоловік. Загалом на відділенні футболу діє 14 груп у яких займається 204 вихованця. Вони є постійними учасниками, призерами та переможцями чемпіонатів області з футболу та фут залу у трьох вікових категоріях.

Другою крокувала дівоча футбольна команда ДЮСШ Скадовського району Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», це позашкільний навчальний заклад спортивного профілю – основною діяльністю якого є спортивна підготовка дітей та молоді. Заняття з дітьми проходять у с. Новомиколаївка, усього на відділенні займається 46 вихованок у трьох вікових групах.

Наступною на майданчик вийшла футбольна команда Скадовської

спеціалізованої загальноосвітньої  школи «Академія творчості». Молода, амбіційна, яка була створена у 2017 році. І вже у 2017 році команда цього закладу стала переможцями та призерами  І-го та ІІ-го турніру з футзалу, пам’яті  почесного громадянина м. Скадовськ Віталія Бєлікова, що проводився серед школярів Скадовського району.

Вітаючи скадовську громаду голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв подякував всім, хто долучився до втілення проекту в життя, та підкреслив, що «будівництво спортивного майданчика у Скадовську є черговим нашим спільним кроком по відновленню футбольної інфраструктури Херсонщини».

По завершенню офіційної частини, право провести перший символічний  удар по м’ячу надали очільнику області. Після чого на поле вийшли юні футболісти, аби продемонструвати свої навички вже на новому сучасному стадіоні.

Пісня «Моя земля» у виконанні Діани Асанової підняла настрій присутнім. Перерізанням символічної стрічки Андрій Гордєєв разом з юними спортсменами завершив офіційну частину заходу, відкривши новий майданчик.

Справжнім подарунком і достойною нагородою  спортсменам Скадовщиши,  за розвиток і популяризацію футболу на скадовській землі — став майданчик зі штучним покриттям.