Звітує творча родина Скадовського району

Фото без опису  Фото без опису

02 лютого 2018 року розпочали звітувати аматори Благодатненського сільського будинку культури (директор Анна Морозова). Членів оглядової комісії,  на чолі з начальником відділку культури, молоді та спорту Ольгою Миронець урочисто зустріли творчі колективи Благодатненськго СБК.

Бібліотекар Лариса Козак запросила гостей до райського куточку з дітками-ангеликами, в якому представлені майстер-класи з вишивки бісером та живопису.

У 14-ти номерах програми концерту «Благодатне має таланти», прийняло участь понад 50 учасників – переважно домінували вокальний та хореографічний жанри.

Стрімко, піднесено, патріотично, яскраво костюмовані творчі колективи, гарно режисований відбірковий тур талантів Благодатного — вразили оглядову комісію та усіх глядачів у залі.

Кращі колективи: танцювальний колектив «Веселі молодиці» (кер. Н. Войцикевич), танцювальні колективи «Прованс» та «Грація» (кер. Г. Морозова), танцювальний колектив «Акварель» (кер. О. Ходаковська) Зеленівського сільського клубу.

09 лютого 2018 року звітували аматори Володимирівського сільського будинку культури (директор Марія Замараєва). Концертна програма «Любов’ю повняться серця» складалася з 17-ти номерів. Понад 20 учасників дарували гарний настрій глядачам.

Свої сценічні таланти в повній мірі розкрили: сімейний дует Замараєвих, чоловічий вокальний ансамбль «Водограй» та жіночий вокальний ансамбль «Журавка», солісти-вокалісти А. Присюда та В. Рудюк.

Того ж дня, оглядова комісія районного будинку культури мала змогу переглянути звіт аматорів комунального закладу «Лазурненського селищного будинку культури» (директор Валентина Демчук). Концерт складався з 19-ти номерів, в якому взяло участь понад 70 аматорів художньої самодіяльності пройшов на одному подиху.

Під час заходу свої напрацювання показали народний ансамбль народної пісні «Вербиченька» та колектив-супутник «Світоч», народний фольклорний ансамбль «Бабусі», дитячий фольклорний ансамбль «Щедрівочка», вокальний квартет «Порада», вокальне тріо «Калинонька», учасники гуртка художнього слова (кер. Г. Самойлова), хореографічний колектив «Ритми» (кер. Ю.Калінчев), колектив бального танцю «Грація» (кер. В. Пугачов), показові виступи спортсменів-хортингістив клубу «Максимус» (кер. Г. Аракелов), вихованці Лазурнянської філії Скадовської ДШМ з класу фортепіано (кер. О. Дригваль) — які в повній мірі розкрили тематику заходу «Україна колядує».

Заключним виступом у марафоні дня звітних концертів клубних закладів Скадовського району став виступ творчої громади Новоросійського сільського будинку культури (дир. Наталія Крупа), які порадували глядачів та членів оглядової комісії своїми патріотичними, яскравими номерами. 19 номерів програми підтвердили тему звітного концерту «Творча родина – сильна країна». Кращі виступи: фольклорний ансамбль «Сябрушки», учасник гуртка художнього слова та соліст-вокаліст Олексій Танасійчук, солістка-вокаліста Зоя Озманова.

Перед концертами, усі клубні заклади представили роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, з якими мали змогу ознайомитись мешканці населених пунктів.

Приємно відзначити про плідну співпрацю творчої громади Скадовського району з органами місцевого самоврядування, представники яких були присутні на всіх звітних концертах району.

Фото без опису  Фото без опису