Про появу шахраїв, які працюють нібито від імені фонду ПАТ «Аграрний фонд»

Співробітниками ПАТ «Аграрний фонд» встановлені факти шахрайських дій з боку компанії, яка використовує схожу назву і нібито продає мінеральні добрива, а насправді ошукує агровиробників.

Так, встановлено, що в багатьох областях України здійснює свою діяльність компанія з назвою, схожою з ПАТ «Аграрний фонд», яка пропонує сільгоспвиробникам широку лінійку мінеральних добрив та іншої сільськогосподарської продукції.

В результаті, аграрії, сподіваючись придбати мінеральні добрива на вигідних умовах, перераховували частину коштів (аванс) на рахунок компанії, однак добрива так і не отримували.

ПАТ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 38926880) просить агровиробників бути уважними з вибором компаній, які продають мінеральні добрива, а також нагадує, що добрива від ПАТ «Аграрний фонд» можна придбати виключно в регіональних представництвах товариства в усіх областях України.

Більша детальна інформація на сторінці mindobryva.agrofond.gov.ua

Якщо ви маєте підозру щодо можливих шахрайських дій з боку продавця мінеральних добрив, просимо зателефонувати до ПАТ «Аграрний фонд» за номером : 0673286562.