Натхнення, народжене в тиші

У 2020 році міська бібліотека-філія Комунального закладу «Скадовська ЦБС» продовжує цикл зустрічей з творчими непересічними особистостями «Цікаві люди в цікавому місці». Черговим запрошеним гостем до нашої книгозбірні стала відома в Україні та за її межами художниця, лялькарка – Оксана Леонідівна Друщенко - Каменська.

Знана майстриня нашого краю народилася у Скадовську, закінчила місцеву школу. Не дивлячись на складні життєві обставини в радянські часи отримала дві освіти: економічну та художню. Справою свого життя Оксана Леонідівна все ж обрала художню діяльність, пропрацювавши  понад 20 років художником-оформлювачем у м. Севастополь. Майже все життя пані Оксана прожила та  працювала в Криму, та після анексії повернулася до рідного міста.

Оксана Леонідівна є автором унікальної технікис творення інтер’єрних ляльок та талановитим живописцем. Свої роботи майстриня презентувала 27 лютого у бібліотеці-філії на авторській виставці «Натхнення, народжене в тиші». Зустріч відбулася у формі діалогу. Авторка розповідала про своє непросте життя, про досягнення, про захоплення, любов і відданість своїй справі, ділилася секретами створення своїх унікальних ляльок.

Презентація пройшла в дуже відвертій, дружній атмосфері. Творчий доробок Оксани Друщенко - Каменської вражає, тому міська бібліотека-філія радо чекає майстриню з новими роботами.