З чого починається успішне працевлаштування? З візиту до служби зайнятості!

Працевлаштування залежить від самої людини, від її побажань, від реального погляду на ринок праці та власні можливості. Кожен вирішує для себе сам: самотужки шукати роботу або скористатися професійною допомогою фахівців служби зайнятості.

Так, до сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернулась Капшина Альона. Молода дівчина має базову вищу освіту, шукала роботу продавця-консультанта або касира. В ході індивідуального спілкування з Альоною рекрутер вирішив запропонувати дівчині вакансію секретаря суду, але отримав відмову особи. Та життя вносить свої корективи у людські плани. І дівчина таки прийняла участь у конкурсі на заміщення вакантної посади.

В результаті спільної роботи сектору рекрутингу та роботодавця, а також завдяки мотивації з боку фахівців-рекрутерів, Альона Капшина була працевлаштована до Скадовського суду на вакантну посаду секретаря.

Побажаємо їй успіхів та професійного розвитку!