Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Захистимо наших дітей!

           01 квітня 2020 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно із міською радою з метою соціального захисту дітей під час карантину були здійснені виїзди по місту Скадовську під час яких обстежено 3 родини, які опинилися  в складних життєвих обставинах та мають на вихованні 7 дітей, та 5 опікунських родин в яких виховується 6 дітей. Під час виїздів з родинами проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, що таке СОVID-19, які його симптоми, як поширюється вірус, про правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватись з метою убезпечення від зараження корона вірусом.

За підтримки патронатної служби Херсонської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради даним родинам була надана допомога у вигляді  пакетів з  продуктами харчування.

Постійно здійснюється контроль за умовами утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийомних родинах, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів, піклувальників із застосуванням різних засобів комунікації.

На даний час діє антикризовий штаб із забезпечення населення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора