Про розгляд заяви щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщеної особи

Під головуванням  заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої, 20 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України  на якій розглядалася заява Старцева Геннадія Івановича щодо виділення грошової компенсації на придбання житла.

На обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації Старцев Г.І. перебуває з 25 жовтня 2019 року, як внутрішньо переміщена особа та учасник бойових дій, який приймав участь в антитерористичній операції, 30 листопада 2020 року прийнятий в Скадовській міській раді на квартирний облік щодо першочергового отримання житла.

Членами комісії розглянуто заяву з відповідним пакетом документів та прийнято рішення призначити Старцеву Геннадію Івановичу  з  державного бюджету грошову компенсацію на придбання житла відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  18 квітня 2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».