Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про розгляд заяви щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщеної особи

Фото без опису       Під головуванням  заступника голови районної державної адміністрації Валентини Головатої, 20 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність та територіальну цілісність України  на якій розглядалася заява Старцева Геннадія Івановича щодо виділення грошової компенсації на придбання житла.

На обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації Старцев Г.І. перебуває з 25 жовтня 2019 року, як внутрішньо переміщена особа та учасник бойових дій, який приймав участь в антитерористичній операції, 30 листопада 2020 року прийнятий в Скадовській міській раді на квартирний облік щодо першочергового отримання житла.

Членами комісії розглянуто заяву з відповідним пакетом документів та прийнято рішення призначити Старцеву Геннадію Івановичу  з  державного бюджету грошову компенсацію на придбання житла відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  18 квітня 2018 року № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

                                                    Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора