Робоча група з питань легалізації трудових відносин діє

Розпорядженням   голови   районної  державної адміністрації від 04 лютого 2020 року № 64 оновлено склад робочої групи з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат. З початку поточного року здійснено обстеження             115 суб'єктів господарювання різних форм власності, виявлено без оформлення трудових відносин у відповідності до чинного законодавства 3 найманих працівника, праця яких легалізована. За даними Скадовської ДПІ Херсонського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі залучено до оподаткування             382 фізичні особи, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків, з них у сферах торгівельної діяльності - 159, сільського господарства – 136, громадського харчування – 17, здавання в оренду житла – 2, інші види – 68.

Внаслідок вжитих заходів з легалізації найманої праці до місцевого бюджету Скадовського району додатково надійшло 721,73 тис. грн. податків та зборів, а саме: ЄСВ – 396,98 тис. грн, ПДФО – 324,75 тис. грн.

На період введення карантинних обмежень у зв’язку з запобіганням занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 робоча група тимчасово призупинила свою діяльність. З послабленням протиепідемічних заходів робоча група з питань легалізації трудових відносин поновила обстеження сільгосппідприємств, фермерських господарств, фізичних осіб-підприємців, які використовують найманих працівників.