Реалізація обласної програми «Якісна діагностика вдома» на території Скадовського району

У рамках виконання обласної програми «Якісна діагностика вдома» спеціалісти обласного онкодиспансеру проводили консультування жителів району з 23 по 27 квітня 2018 року. Оглянуто всього 655 осіб: хірургом-онкологом, мамологом оглянуто – 279 осіб, урологом-онкологом – 194 чол., гінекологом-онкологом – 182 жінки. Взята кров на обстеження у 154 осіб (94 особи по місту, 60 осіб – по селу). Консультації спеціалістів та лабораторне обстеження проводилось безкоштовно.

Виявлено у 32 пацієнтів підозру на злоякісне новоутворення. Медичними працівниками КЗ «Скадовський центр ПМСД» проводилася велика підготовча робота до приїзду фахівців онкодиспансеру. Проведене анкетування жителів району, потім аналіз анкет і запрошення на прийом до онкофахівців.