Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Корисна інформація

 
17 Лютого, 2022 р., 17:15
     Чи можлива помилка у документі про право власності? Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності або обмежений у його виконанні. Однак наявність помилок у документах, що засвідчують право власності, є перешкодою для його реалізації повною мірою, а саме на вільне розпорядження майном, відповідно здійснити продаж, дарування або використати будь-який інший спосіб відчуження майна стає неможливим. Однак існують шляхи вирішення цієї проблеми, їх ми розглянемо в цій статті.
 
14 Лютого, 2022 р., 15:53
    Сектор «Скадовське бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про боргові зобов’язання при розподілі сумісного майна подружжя.
 
20 Січня, 2022 р., 16:29
    Відділ «Скадовське бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє  про порядок надання соціальних стипендій студентам (курсантам).
 
12 Січня, 2022 р., 14:52
    Діяльність Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відокремленими структурними підрозділами якого є Скадовське та Каланчацьке бюро правової допомоги, спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.
 
06 Січня, 2022 р., 12:15
Відділ «Скадовське бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:
 
16 Грудня, 2021 р., 13:49
     Коли чоловік і жінка приймають рішення створити сім'ю та народити дитину, вони покладають на себе зобов'язання не лише з морального боку, а й встановлені законом. Держава максимально захищає та гарантує права як батьків, так і дитини. На законодавчому рівні встановлюються зобов'язання батьків щодо їхніх неповнолітніх дітей. Невиконання батьківських обов'язків, ухилення або неналежне їхнє виконання можуть мати серйозні наслідки аж до притягнення винного до кримінальної відповідальності.
 
13 Грудня, 2021 р., 16:18
  З поліцією рекомендується спілкуватися ввічливо. Задля налагодження діалогу рекомендується мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу, і не приховувати його від правоохоронців.
 
29 Листопада, 2021 р., 14:43
    "Сьогодні поширені так звані “миттєві кредити”. Вулиці великих та малих міст по всій країні усіяні вивісками “Кредит під 0%”, “Врятуємо від фінансової кризи”, “Перекредитуємо на вигідних умовах” та інші. Та деякі громадяни, скориставшись даною послугою, опиняються у борговій ямі. Згодом, їх та їх близьких починають турбувати так звані «колектори», надсилати листи с погрозами, телефонувати вдень і вночі з вимогою сплатити борг", - розповідають в центрах БПД.
05 Листопада, 2021 р., 15:41
Кабмін затвердив зміни, що спростять процедуру оформлення паспорта громадянина України

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора