Звіт про роботу із запитами на інформацію 2018 рік

Звіт за січень 2018 року

Протягом звітного січня місяця до районної державної адміністрації надійшло 10 запитів про надання публічної інформації .

- про випадки смертності внаслідок захворювань органів дихання;

- про витрачені бюджетні кошти;

- про організацію дистанційної форми здобуття освіти;

- про захворюванність населення на ГРВІ та грип;

- про кількість шкільних та спеціальних автобусів;

- про відновлювальні джерела енергії;

- про витрачені бюджетні кошти;

- про звіт щодо релігійної ситуації у районі;

- про житло для внутрішньопереміщених осіб;

- про моніторинг проведених мирних зібрань.

Запити розглянуто відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Звіт за лютий  2018 року

Протягом звітного лютого місяця до районної державної адміністрації надійшов 1 запит про надання публічної інформації .

- про працевлаштування вимушених переселенців на посади державної служби.

Звіт за березень  2018 року

Протягом звітного березня місяця до районної державної адміністрації надійшло  6 запитів про надання публічної інформації .

- про земельні ділянки на території Н.Миколаївської с/ради;

- про комунальну інфраструктуру району;

- про копії договорів оренди землі;

- про оздоровлення участників АТО;

- про отримання пільгових кредитів від міжнародних банків фермерськими господарствами;

- про  виконання Розпорядження Кабінету Міністрів Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека" на період до 2020 року"

Звіт за квітень  2018 року

Протягом звітного квітня місяця до районної державної адміністрації надійшло  6 запитів про надання публічної інформації .

- про недостовірні відомості щодо початку виконання будівельних робіт;

- про виконання загальнодержавних і місцевих Програм формування та розвитку молодіжної політики в районі;

- про перелік зареєстрованих ОСББ;

- про кількість внутрішньопереміщених осіб, взятих на облік в управлінні праці та соціального захисту людей;

- про наявність в районі видів курортів.

Звіт за травень  2018 року

Протягом звітного травня місяця до районної державної адміністрації надійшло  6 запитів про надання публічної інформації .

- про надання копій організаційно-розпорядчих документів відділу Держкомзему;

- про безоплатне надання земельних ділянок;

- про надання копій організаційно-розпорядчих документів;

- про житлове будівництво у районі.

Звіт за червень 2018 року

Протягом звітного червня місяця до районної державної адміністрації надійшло 6 запитів про надання публічної інформації .

- про зникнення з мапи країни неселених пунктів;

- про заклади охорони здоров’я;

- про наявність вільних земельних ділянок;

- про житловий фонд району;

- про надання у власність квартир та земельних ділянок учасникам бойових дій;

- про виділення жожаткових коштів.

Звіт за липень 2018 року

Протягом звітного липня місяця до районної державної адміністрації надійшло 4 запити про надання публічної інформації .

- про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" ;

- про перехід комунальних закладів до приватної власності ;

- про будівництво та реконструкцію причалів у районі;

- про надання дозволу на будівництво та реконструкцію причалів у районі.

Звіт за серпень  2018 року

Протягом звітного серпня місяця до районної державної адміністрації надійшло 6 запитів про надання публічної інформації .

- про проведення мирних зібрань;

- про укладання договорів оренди;

- про виділення коштів освітньої субвенції ;

- про судна та пасажироперевезення в Джарилгацькій затоці;

- про фінансування Володимирівського ДНЗ у 2018 році.

Звіт за вересень  2018 року

Протягом звітного вересня місяця до районної державної адміністрації надійшло 4 запити про надання публічної інформації .

- про заклади охорони здоровя;

- про публікації оголошень Лазурненською с/радою ;

- про бюджетні кошти Володимирської с/ради;

- про поліпшення житлових умов .

Звіт за жовтень  2018 року

Протягом звітного жовтня місяця до районної державної адміністрації надійшло 6 запитів про надання публічної інформації .

- про щомісячні з/плати голів районних державних адміністрацій та їх заступників;

- про надання даних на осіб німецької національності;

- про використання коштів резервного фонду;

- про членство в політичних партіях керівного складу;

- про наявність вільних земельних ділянок державної та комунальної власності на території міста Скадовськ;

- про створення центрів соціально-психологічної допомоги жертвам злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми.

Звіт за листопад  2018 року

Протягом звітного листопада місяця до районної державної адміністрації надійшло 3 запити про надання публічної інформації .

- про надання бази виробників сількогосподарської продукції району;

- про електронні адреси підпорядкованих установ;

- про демонтаж пам’ятників та символів комуністичного режиму.

Звіт за грудень 2018 року

Протягом звітного грудня місяця до районної державної адміністрації не надходило запитів про надання публічної інформації .