Про перерахунок розміру страхових виплат потерпілим .

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності з 01 січня 2018 року.

На виконання рішення цієї постанови Скадовським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області у січні поточного року було здійснено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008, 2009, 2010, 2011 роки.

Загальна кількість потерпілих на виробництві (членів їх сімей), які мають право на проведення перерахунку щомісячних страхових виплат склала 121 особу, у тому числі 5 осіб, які мають на це право в разі втрати годувальника та 20 тимчасово переміщених осіб.

Із них: 116 особам до розміру середньомісячної заробітної плати , відкоригованої станом на 01 березня 2017 року, було додано суму 1281,92 грн.

Розмір збільшення щомісячної страхової виплати залежить від відсотка втрати працездатності, а для осіб, що втратили годувальника - від кількості утриманців. Найбільший розмір зростання щомісячної страхової виплати по відділенню становить 1281,92 грн., найменший розмір зростання становить 64,09 грн.

Збільшений перерахований розмір страхових виплат, нарахований у січні поточного року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають на початку лютого.

Для отримання консультацій просимо звертатись за адресою:

Скадовське відділення УВД ФССУ в Херсонській обл.., м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 19 (тел. (05537)  5-31-83).